Tipy na nejlepší příslušenství pro DJI Mavic Pro

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Před nedávnem jste u nás mohli vidět článek s tipy na příslušenství pro DJI Spark a dnes se pustíme do Mavica a doporučíme vám tipy na nejlepší příslušenství pro DJI Mavic Pro. Dost tipů bude shodných jako pro Sparka, ale najdou se i nějaké rozdíly.

Tipy na nejlepší příslušenství pro DJI Mavic Pro

Příslušenství pro Mavica je spousta a tak nemůžeme do článku vybrat vše. Ukážeme si jen to nejzákladnější a zároveň nejvíc potřebné vybavení.

Náhradní baterie pro DJI Mavic Pro

Příslušenství pro DJI Mavic Pro - baterie

Základem jsou jistě baterie. Bez nich toho moc neuděláte a pokud nejste šťastným majitelem Combo verze, tak je to to první, do čeho byste měli investovat své těžce vydělané peníze. Baterie zakoupíte například v DJI store za 99€ a nebo u jednoho z čínských prodejců. Gearbest je aktuálně nabízí za 89,99$.

LIPO Safe Bag

Safe bag

Nejen pro vlastní bezpečnost je dobré zakoupit i safe bag pro baterie. Některé letecké společnosti jej dokonce vyžadují a bez něj vás (vaše baterie) nepustí na palubu. Safe bag nestojí mnoho a doporučuji koupit jeden pro každou baterii. Nabídku Lipo Safe Bagů najdete zde a taky zde.

Adaptér na baterii s 2 USB výstupy

S touto vychytávkou uděláte z náhradní baterie power banku. Z ní pak nabijete jak smartphone, tak i ovladač. Cena není vůbec vysoká a z DJI store vyjde na 21€. Koupíte zde.

Výkonný PC pro střih videa

Bez perfektního střihu neuděláte perfektní video a ke zpracování 4K videa potřebujete výkonný PC, který v mnoha případech stojí minimálně stejně jako Mavic v Combu.

Velký výběr výkonných notebooků najdete na Heuréka.cz

Paměťová karta

K čemu vám je dron, když nemáte správnou paměťovou kartu a nebo volnou kapacitu? Karty už taky nejsou drahou záležitostí a z vlastní zkušenosti doporučuji mít víc karet menší kapacity, než jednu pořádnou. V případě ztráty a nebo poškození tak nepřijdete o všechny záběry.

Výbornou zkušenost mám s kartami Samsung Evo UHS-3 64GB, které koupíte zde za cca 20$.

Batoh LowePro

LowePro ProTactic 450 AW

Pokud většinu vaší cesty strávíte na nohou, je dobré si mít veškeré vybavení kam uložit. K tomuto se hodí skvělé batohy LowePro.

Asi nejlepší volbou je LowePro ProTactic 450 AW s cenou okolo 5200 Kč. Do něj se vejde vše, co budete potřebovat.

 

Další možností je vzít menší a levnější LowePro SlingShot Edge 250AW a nebo pak ještě menší LowePro SlingShot Edge 150AW. Spark se do nich bez problému vejde i s příslušenstvím.

DJI Osmo

Předpokládám, že nebudete natáčet jen ze vzduchu. V tom případě jistě využijete DJI Osmo. To je nabízeno v několika provedeních. Všechny si je můžete prohlédnout zde. V případě, že chcete ušetřit, tak se mrkněte i na výborně hodnocený gimbal Zhiyun Smooth Q. Jeho cena se pohybuje kolem 100$ a aktuálně platný kupón (v době psaní článku) je ve tvaru SmoothQ3.

 

Máte jiný tip na netradiční příslušenství pro DJI Mavic Pro? Podělte se s námi.

%d bloggers like this: