Hledáte kvalitní dron vhodný pro natáčení ve vysokém rozlišení? Tak to vás může nalákat dnešní sleva na Xiaomi Mi Drone 4K, protože díky slevovému kupónu, který najdete níže, jej koupíte za lepší cenu než v Číně. Navíc se nemusíte obávat platby DPH, protože zásilka půjde z EU.

Xiaomi Mi Drone 4K je kvadrokoptéra vybavená kamerou s maximálním možným rozlišením 4K/30 fps. Při FullHD je to pak až 100 snímků za sekundu. Kamera je uchycena na 3-osém gimbalu a je ji možné otáčet o 360°. Dosah signálu je 3 kilometry a dron Xiaomi Mi Drone se udrží díky baterii s kapacitou 5100 mAh, až 27 minut ve vzduchu. Přítomnost GPS umožní například autonomní let po předem dané trase a nebo návrat na místo vzletu v případě ztráty signálu.

Kamera má záběr 104° a nechybí ani možnost ukládat fotografie v RAW formátu. IMU jednotka, stejně jako kompas, jsou zde pro větší bezpečnost zdvojené.

Dron koupíte po kliknutí sem a pro dosažení skvělé ceny 399$ je nutné použít slevový kód “HSCmidrone” a být rychlý. Slevových kódů je jen omezené množství. Nezapomeňte zvolit dopravu EU Express. Jedině tak se vyhnete platbě DPH.

 

Aktualizováno: Slevový kód je už neplatný. Sledujte nás i nadále a neunikne vám žádná další sleva.