Dnes jsme si pro vás připravili pár aktuálních a hlavně zajímavých slev na Banggood.com, takže se můžete těšit na to nejlepší z Flash sale. Tentokrát vybíráme jen z kategorie dronů, ale to vám nebrání si projít celou nabídku, jenž je k nahlédnutí zde.

V rychlosti si představíme jen ty nejzajímavější kousky a většinou se jedná o díly pro stavbu závodní koptéry. Pro ty, co zatím nemají zkušenosti se závodními drony, jsme připravili tento návod jak na stavbu závodní koptéry.

Začneme u FPV brýlí Eachine VR D2 Pro, které koupíte zde a to za 79,99$. Tyto brýle jsou velmi povedené a v redakci máme rovnou 2 kousky. Přečíst si můžete i tuhle recenzi. Pokud už brýle máte, ale nedisponují DVR rekordérem, tak můžete pořídit externí modul, rovněž od Eachine, za 14,99$.

Recenze Eachine VR D2 Pro

Pro dobrý obraz je důlužitá i kvalitní kamera a ty jsou ve flash sale rovnou 2. Velmi dobrou volbou je RunCam Split, která je kombinací FPV kamery a plnohodnotné FullHD kamery. Do karet jí hrají především malé rozměry a nízká hmotnost. RunCam Split se prodává v balení po dvou kusech za cenu 119,99$.

to nejlepší z flash sale - RunCam Split

Kdo nechce měnit FPV kameru, ale chce mít kvalitní video z letu, tak může využít slevu na RunCam 2, jenž najdete zde za částku 64,99$.

Poslední nezbytný FPV komponent je video vysílač a ten je samozřejmě ve flash sale a to hned několikrát. Z vlastních zkušeností můžu doporučit Eachine TX 526 s přepínatelným výkonem. Seženete jej tady za 12,59$. Pro malé koptéry se hodí lehčí volba a tou je například Eachine VTX03, který je kombinací kamery a video vysílače. Ten koupíte zde za 11,99$.

Produktů ve flash sale je samozřejmě mnohem více a všechny najdete zde. Slevy u ostatních partnerů si pak můžete prohlédnout zde.