To nejlepší z Flash sale na Banggoodu

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Dnes jsme si pro vás připravili pár aktuálních a hlavně zajímavých slev na Banggood.com, takže se můžete těšit na to nejlepší z Flash sale. Tentokrát vybíráme jen z kategorie dronů, ale to vám nebrání si projít celou nabídku, jenž je k nahlédnutí zde.

V rychlosti si představíme jen ty nejzajímavější kousky a většinou se jedná o díly pro stavbu závodní koptéry. Pro ty, co zatím nemají zkušenosti se závodními drony, jsme připravili tento návod jak na stavbu závodní koptéry.

Začneme u FPV brýlí Eachine VR D2 Pro, které koupíte zde a to za 79,99$. Tyto brýle jsou velmi povedené a v redakci máme rovnou 2 kousky. Přečíst si můžete i tuhle recenzi. Pokud už brýle máte, ale nedisponují DVR rekordérem, tak můžete pořídit externí modul, rovněž od Eachine, za 14,99$.

Recenze Eachine VR D2 Pro

Pro dobrý obraz je důlužitá i kvalitní kamera a ty jsou ve flash sale rovnou 2. Velmi dobrou volbou je RunCam Split, která je kombinací FPV kamery a plnohodnotné FullHD kamery. Do karet jí hrají především malé rozměry a nízká hmotnost. RunCam Split se prodává v balení po dvou kusech za cenu 119,99$.

to nejlepší z flash sale - RunCam Split

Kdo nechce měnit FPV kameru, ale chce mít kvalitní video z letu, tak může využít slevu na RunCam 2, jenž najdete zde za částku 64,99$.

Poslední nezbytný FPV komponent je video vysílač a ten je samozřejmě ve flash sale a to hned několikrát. Z vlastních zkušeností můžu doporučit Eachine TX 526 s přepínatelným výkonem. Seženete jej tady za 12,59$. Pro malé koptéry se hodí lehčí volba a tou je například Eachine VTX03, který je kombinací kamery a video vysílače. Ten koupíte zde za 11,99$.

Produktů ve flash sale je samozřejmě mnohem více a všechny najdete zde. Slevy u ostatních partnerů si pak můžete prohlédnout zde.

%d bloggers like this: