Jistě máte ještě v živé paměti, když jsme nedávno v souvislosti s Drone Racing League zmiňovali i jejich závodní simulátor. Dnes bych vám rád představil další závodní simulátor VelociDrone, který si prostě musíte vychutnávat nejen v singleplayeru, ale i v multiplayeru.

VelociDrone – tréning před závodem

Můžete si poskládat svou vlastní závodní trať nebo létat na skutečných tratích jako opravdoví FPV závodníci. Na výběr je z několika více či méně známých závodniček jako třeba Gravity 250, Nighthawk, Lil Bastard, ZMR 250 nebo nově i TBS Vendetta, kterou jsme zmiňovali v článku o Team BlackSheep. Je zde možnost modifikovat své závodní náčiní nejrůznějšími způsoby, jako třeba změnou akumulátoru, vrtulek a samozřejmě ještě mnohem více.

Tento simulátor prochází neustálím vývojem a poslední upgrade proběhl 19.12.2016 na verzi 1.5. Již výše zmiňovaný Team BlackSheep se nyní stal oficiálním sponzorem tohoto projektu. V této “hře” je zmíněná podpora vidět například na vlaječkách a podobně.

K tomu abyste si mohli tento simulátor nainstalovat potřebujete, aby váš počítač splňoval minimálně tyto nároky:

  • OS: Mac OSX, Windows 7, 8 nebo 10 (jen 64bitová verze)
  • CPU: Intel i3 1,7GHz
  • GPU: Intel HD4000
  • RAM: 4GB
  • HDD: 3,85GB

Veškeré podrobnosti si samozřejmě můžete nastudovat na stránkách tohoto simulátoru. Odkaz na něj uvádíme níže jako zdroj našich informací.

Takže nyní následuje povinná instalace a sdílení vašich zkušeností, tratí a časů.

 

Zdroj: VelociDrone