LG Action Cam LTE se začíná prodávat

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
LG Action Cam LTE

Společnost LG avizovala již v květnu příchod akční kamery s názvem LG Action Cam LTE. Do prodeje se podle původních informací měla tato akční kamera dostat během června, avšak uvedení do prodeje nabralo zpoždění a první zájemci si ji můžou zakoupit až nyní. Bohužel prozatím jen v Jižní Koreji.

Jak název kamery napovídá, jedná se o snadno přenosnou a odolnou akční kamerku s podporou LTE. Výrobce uvádí odolnost dle normy IP67, což v praxi znamená úplnou prachuvzdornost a odolnost vůči vodě po dobu 30 minut do maximální hloubky jednoho metru. Dokoupit je možné i ochranné pouzdro, díky kterému bude možné kameru bez obav používat i ve větší hloubce.

LG Action Cam LTE si poradí se záznamem videa při maximálním rozlišení 4K/30 fps, dále pak Full HD/60 fps a HD/120 fps. Bezdrátový přenos obrazu skrze 3G, LTE a nebo Wi-Fi probíhá pouze v HD rozlišení a při 30 snímcích za vteřinu. Srdcem kamery je procesor Qualcomm Snapdragon 650 a 2 GB RAM. Vnitřní paměť o velikosti 4 GB je určena jen pro potřeby systému. Hmotnost kamery je 99 gramů a baterie s kapacitou 1400 mAh by měla zajistit až na 4 hodiny provozu.

Zatím není jisté, kdy se LG Action Cam LTE dostane i na náš trh. Částka za tuto kameru je v Jižní Koreji stanovena na 350 dolarů.

[zdroj]

%d bloggers like this: